Внимание! Заказы до 100 грн. оправляем только по предоплате.

(095) 02-00-282(097) 245-82-87 Пн-Сб 9:00-17:00
0
0
Корзина 0 грн.
Оформить заказ
Тимол 5 г18 грн.
Бджолиус (аналог Апимакс)60 грн.

Апинозема

«Апінозема» має широкий спектр лікувальної дії щодо збудника нозематозу бджіл ― Nozema apis та щодо більшості збудників основних бактеріальних хвороб бджіл.

Артикул: 107686
В наличии
20 грн. 26,50 грн.
Варианты доставки:
Самовывоз ~1 дн. (Бесплатно)
Почта ~2 дн. (Стоимость рассчитывает менеджер.)

Более 700 товаров

Большой выбор товаров в нашем магазине. Скачать прайс-лист...

Отправка в день заказа

Оперативная обработка заказов и доставка любым перевозчиком

Нас рекомендуют

С 2004 г. более 30 тысяч клиентов выбрали pchelovod.dp.ua Отзывы..

Препарат «Апінозема» (порошок).

Виробник: Україна. (20 г. на 10 доз. )

Призначення: Препарат «Апінозема» використовують в весінньо-осінній період для профілактики та лікування нозематозу бджіл, змішаних бактеріальних захворювань бджіл.

Форма випуску: Порошок жовтого кольору.

Склад: D-глюкоза, морська сіль, екстракт часнику, Аскорбінова кислота, Метронідазол – фармацевтичний лікарський засіб з яскраво вираженою протимікробною дією.

Фармакологична дія: Активні діючі речовини, що входять до складу препарату «Апінозема», мають широкий спектр лікувальної дії щодо збудника нозематозу бджіл ― Nozema apis та щодо більшості збудників основних бактеріальних хвороб бджіл.

Доза та спосіб використання: Препарат «Апінозема» використовують у весінній період: квітень-травень та наприкінці літа і восени: серпень-вересень.До 10 л цукрового сиропу, приготованого у співвідношенні 1:1, температурою +35°С ÷+40°С, додають при інтенсивному перемішуванні 20 г препарату «Апінозема» та перемішують до повного розчинення. Отриманий сироп вливають в верхні годівниці з розрахунку 1 л сиропу на одну сім’ю. Загалом процедура лікування препаратом «Апінозема» здійснюється тричі з інтервалом 4-5 днів. Одночасно з лікуванням бджіл заміняють маток на здорових плідних, проводять дезінфекцію вулика, сот та робочого інвентаря, згідно інструкції з дезінфекції пасік.

Застереження: Упаковку з препаратом «Апінозема» слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед обробкою бджіл. Мед, зібраний обробленими сім’ями використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: Препарат «Апінозема» слід зберігати лише в упаковці підприємства-виробника в сухому, защищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0 ºС до + 25ºС.

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.

Категория: От нозематоза
Loading...