Внимание! Заказы до 100 грн. оправляем только по предоплате. Подробнее...

Каталог

Информация

Акпин полоски термические

Акпин полоски термические
Нажмите на изображение для просмотра
Код товара: 105895
Осталась 1 штука
27 грн.


Категории: От варроатоза

Теги: препарат

Для лікування ВАРРОАТОЗУ бджіл.

Загальні відомості: Препарат «Акпін» ― термічні акарицидні смужки для боротьби з варроатозом бджіл. Препарат випускають у формі термічних картонних смужок, розміром 20 х 60 мм, на які нанесено діючу речовину Акпін. Упаковка містить 10 смужок. Препарат зберігають у герметичній тарі в сухому темному прохолодному місці. Термін придатності ― 3 роки з дня виготовлення.

Використання: Бджолосім’ї обробляють препаратом «Акпін» 2-3 рази з інтервалом 24-48 годин, обробки проводять навесні, влітку та восени. Бджолосім'ї обробляють ввечері або рано вранці при температурі навколишнього повітря не нижче +12°С. Термічні смужки препарату «Акпін» застосовують для обробки бджолосімей навесні, після їх обльоту, в літньо-осінній період ― після відкачування товарного меду та після виходу молодих бджіл з розплоду і формування гнізд на зимівлю. Безрозплідні виводки та пакети бджіл можна обробляти протягом усього бджільницького сезону. Для отримання найбільшого лікувального ефекту бджолині сім'ї обробляють після видалення на них розплоду.

Застосування: Перед обробкою вулики герметизують, на дно вуликів поміщають сітчасті підрамники. Смужку препарату «Акпін» закріпляють на дріт довжиною 20 см та запалюють. Полум'я гасять і в тліючому вигляді вводять у вулик зверху гнізда між крайніми соторамками, розширюючи простір між ними до 3 см, або поміщають смужку на металеву сітку підрамника. Тліючу смужку також можна вводити у вулик через нижній льоток. У період згоряння препарату льотки у вулику закривають на 30 хвилин.

Дозування препарату: По дві смужки на бджолосім’ю у 16-20 рамковій вулику та одна ― на бджолосім’ю в 10-12 рамковій вулику. Обробки закінчують за місяць до початку головного медозбору.

Мед отриманий від бджолиних сімей, оброблених акпіном, використовують в їжу на загальних підставах.

Заходи безпеки: При роботі з акпіном дотримуються заходів обережності: працюють в халатах, гумових рукавичках та распіраторі. По закінченні роботи обличчя і руки миють теплою водою з милом.


Рекомендуем посмотреть

Покупатели, которые приобрели Акпин полоски термические, также купили