Лупа бінокулярна налобна з підсвічуванням для матководів, збільшення: 1.5X 3X 8X 10X. Лупа оснащена світлодіодним підсвічуванням
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал | пластик |
Бінокулярна лупа Magnifier 81007-A використовується як збільшувальний прилад у професійних та побутових цілях, призначена для роботи з дрібними об'єктами. Корпус лупи зроблений з полегшеного пластику, кріплення щільне та комфортне, із зручним регулятором за розміром голови. З боків корпусу є металеві затискачі за допомогою яких можна регулювати положення козирка з лінзами, вибираючи найкомфортніший для Вас варіант. Також можна підіймати козирок приладу нагору, не знімаючи прилад з голови.
Лінзи бінокулярної лупи виготовлені з матеріалу плексигласу, що дозволяє значно зменшити вагу обладнання і не створює дискомфорту при тривалій роботі. Крім того, лінзи покриті спеціальним захисним шаром проти подряпин, забезпечуючи довгострокову експлуатацію приладу.
Екранна лупа надає популярні в роботі кратності збільшення: 1.5X 3X 8X 10X.
Наголовна лупа оснащена світлодіодним підсвічуванням. Дві LED лампи розміщені над лінзами. Корпус підсвічування рухається вгору-вниз, світлодіодні лампи можна повертати вправо-вліво, забезпечуючи максимальний комфорт у роботі. Лампи світять яскравим білим, що дозволяє використовувати прилад при недостатньому освітленні.
Устаткування працює на автономних елементах живлення – дві пальчикові батареї.
Бінокулярна лупа Magnifier 81007-A має в комплекті три основні стекла:
- основна лінза, розмір 44х29 мм, надає 1.5Х збільшення на два ока;
- додаткова лінза, що підставляється всередині до основної лінзи, кратність 1.5Х і, в сумі з основною, створює 3Х збільшення на два очі;
- кругла насувна лінза на праве око (діаметр 29 мм), кратність 7Х, при використанні з основною лінзою створює 8.5Х збільшення, а з основною та додатковою разом – 10X збільшення.
Додаткову та насувну лінзи можна піднімати та опускати в процесі роботи.
Важливою деталлю є те, що конструкція приладу дозволяє використовувати свої окуляри одночасно з лупою.
Бінокулярна лупа дуже зручна у використанні, функціональна, має сучасний дизайн.
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал | пластик |






