Внимание! Заказы до 100 грн. оправляем только по предоплате. Подробнее...

Каталог

Информация

Здорова бджілка

New!
Здорова бджілка
Нажмите на изображение для просмотра
Код товара: 109744
В наличии
60 грн.


Категории: От гнильцовОт нозематозаОт аскосфероза

  Лікувальний препарат «Здорова бджілка» є фунгібактеріцидом з протинозематозним ефектом для лікування та профілактики нозематозу, аскосферозу та гнильців у бджіл. Високий ефект при згодовуванні бджолиним сім"ям при активації латентних вірусних інфекцій.

Препарат «Здорова бджілка» являє собою біоорганічну речовину, що не належить до антибіотиків і є безпечною для бджіл. Діючою речовиною є біоорганічні сполуки, що в визначеній концентрації не тільки не токсичні для бджіл, але значно продовжують тривалість їх життя та збільшують кількість розплоду.

Застосовується шляхом згодовування з цукровим сиропом, канді, медом залежно від погоди, активності бджіл та наявності кормів. Препарат слід додавати до корму одна доза на 0,5 — 1 л (50% сиропу, 1:1) чи 1 кг канді. Для ретельного змішування з кормом, препарат бажано попередньо розвести невеликою кількістю води (5-10 мл), затим перемішати з рідкими складовими канді (в разі, коли саме він використовується) і тільки після того добавити в цукрову пудру і ретельно вимішати.

 Виробник: ННЦ «Інститут бджільництва ім. П. І. Прокоповича» Україна

Рекомендуем посмотреть

Покупатели, которые приобрели Здорова бджілка, также купили